ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksparti 11543009
nr 1154 3009
Leksaksparti
8 delar, diverse bilar, delvis i kartong
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:49:48
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6
1.700 kr
1.800 kr
6